Timeplan

Velg dag

MANDAG

BJJ (Alle nivåer)

11:00 - 12:00

Sal 2

BJJ (Ungdom)

16:00 - 17:00

Sal 2

Krav Maga (NYBEGYNNER)

17:00 - 18:00

Sal 3

Krav Maga (videregående)

17:00 - 18:00

Sal 3

MMA (videregående)

17:00 - 18:15

Sal 1

thaiboksing (nybegynner)

18:00 - 19:15

Sal 3

BJJ (blandet nivå)

18:15 - 19:30

Sal 2

BJJ (Jenter)

18:15 - 19:30

Sal 1

thaiboksing (videregående)

19:15 - 20:30

Sal 3

Åpen matte

19:30 - 21:00

Sal 2

YOGA

19:30 - 20:30

Sal 1

TIRSDAG

thaiboksing (alle nivåer)

06:00 - 07:00

Sal 3

thaiboksing (ungdom)

16:00 - 17:00

Sal 3

MMA (nybegynner)

17:00 - 18:15

Sal 1

Bjj fundamental

17:00 - 18:15

Sal 2

boksing (videregående)

17:00 - 18:15

Sal 3

boksing (nybegynner)

17:00 - 18:15

Sal 3

k1 (nybegynner)

17:00 - 18:00

Sal 4

k1 (videregående)

18:00 - 19:15

Sal 4

MMA (videregående)

18:15 - 19:45

Sal 4

BJJ (Videregående)

18:15 - 19:30

Sal 2

thaiboksing (mellomparti)

19:15 - 20:30

Sal 3

krav maga

19:30 - 20:45

Sal 2

ONSDAG

BJJ (Alle nivåer)

11:00 - 12:00

Sal 2

BJJ (Ungdom)

16:00 - 17:00

Sal 2

Krav Maga (NYBEGYNNER)

17:00 - 18:00

Sal 3

MMA (videregående)

17:00 - 18:15

Sal 1

Krav Maga (videregående)

17:00 - 18:00

Sal 3

thaiboksing (nybegynner)

18:00 - 19:15

Sal 3

BJJ (blandet nivå)

18:15 - 19:30

Sal 2

BJJ (Jenter)

18:15 - 19:30

Sal 1

thaiboksing (videregående)

19:15 - 20:30

Sal 3

Åpen matte

19:30 - 21:00

Sal 2

YOGA

19:30 - 20:30

Sal 1

TORSDAG

thaiboksing (alle nivåer)

06:00 - 07:00

Sal 3

thaiboksing (ungdom)

16:00 - 17:00

Sal 3

MMA (nybegynner)

17:00 - 18:15

Sal 1

Bjj fundamental

17:00 - 18:15

Sal 2

boksing (videregående)

17:00 - 18:15

Sal 3

boksing (nybegynner)

17:00 - 18:15

Sal 3

k1 (nybegynner)

17:00 - 18:00

Sal 4

k1 (videregående)

18:00 - 19:15

Sal 4

MMA (videregående)

18:15 - 19:45

Sal 4

BJJ (videregående)

18:15 - 19:30

Sal 2

thaiboksing (mellomparti)

19:15 - 20:30

Sal 3

krav maga

19:30 - 20:45

Sal 2

FREDAG

BJJ (konkurranse)

11:00 - 12:15

Sal 3

BJJ (Ungdom)

16:00 - 17:00

Sal 3

Sparring (BJJ)

17:00 - 18:30

Sal 3

Sparring (alle stilarter)

17:30 - 19:00

Sal 3

BJJ (Jenteparti)

18:30 - 19:30

Sal 3

LØRDAG

Åpen matte

10:00 - 18:00

Sal 3

barnetrening bjj

11:00 - 12:00

Sal 1

Åpen matte

12:00 - 18:00

Sal 1

Åpen matte

12:30 - 16:00

Sal 2

Thaiboxing (Kun jenter)

12:30 - 13:45

Sal 1

SØNDAG

MMA bryting (videregående)

11:00 - 12:15

Sal 2

barnetrening thai

12:00 - 13:00

Sal 1

åpen matte

12:30 - 18:00

Sal 2

åpen matte

13:00 - 18:00

Sal 1

åpen matte

13:00 - 18:00

Sal 1

sirkeltrening

13:00 - 14:00

Helsestudio

Yoga

14:15 - 15:15

Sal 1