Slide background

KAMPSPORT OG HELSESTUDIO

I VALHALL ARENA

BLI MEDLEM
SE TIMEPLAN
fmt-down-arrow

VÅRT TRENINGSTILBUD

Under ser du et utvalg av vårt treningstilbud. Vi kan også tilby PT timer etter ønske.

Timeplan frem til sommeren

Jan2017-timeplan-outline

TIMEPLAN FRA 21 AUGUST

  • BJJ Videregående / mellomparti (Sal 2)
  • 18:15 - 19:30
  • Paulo “Paulinho” Roberto
  • Yoga (Sal 2)
  • 19:30 - 20:00
  • Hong Mai
  • BJJ Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • Maicon Gomez
  • Thaiboksing videregående (Sal 1)
  • 19:15 - 20:45
  • Benny Botegård
  • Thaiboxing nybegynner (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • Anders “Thaio” Fossum
  • Submission Wrestling (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • Maicon Gomez
  • Brazilian Jiu Jitsu (Lunsjtime)
  • 11:00 - 12:00
  • Paulo “Paulinho” Roberto
  • BJJ Beginner (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • BJJ Videregående / mellomparti (Sal 2)
  • 18:15 - 19:30
  • Paulo “Paulinho” Roberto
  • Krav Maga (Sal 2)
  • 19:30 - 20:45
  • Chris “The Gameplan” Nilsen
  • Cardio Kickboxing (Sal 1)
  • 17:00 - 18:00
  • Benny Botegård
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 20:45 - 22:00
  • Tommy Gursel
  • Thaiboksing mellomparti (Sal 1)
  • 19:15 - 20:30
  • Daniel “Mr Frontline” Lopez
  • BJJ Videregående (Sal 2)
  • 18:15 - 19:30
  • Paulo “Paulinho” Roberto
  • Thaiboksing Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • Chris “The Gameplan” Nilsen
  • Submission Wrestling Morgenparti (Sal 2)
  • 11:00 - 12:00
  • Maicon Gomez
  • Thaiboksing morgenparti (Sal 1)
  • 06:00 - 07:00
  • Tommy Gursel
  • Boksing (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • Petter Juuhl
  • MMA (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • Maicon Gomez
  • BJJ Videregående / mellomparti (Sal 2)
  • 18:15 - 19:30
  • Paulo “Paulinho” Roberto
  • Yoga (Sal 2)
  • 19:30 - 20:00
  • Hong Mai
  • BJJ Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • Maicon Gomez
  • Thaiboksing videregående (Sal 1)
  • 19:15 - 20:45
  • Benny Botegård
  • Thaiboxing nybegynner (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • Anders “Thaio” Fossum
  • Submission Wrestling (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • Maicon Gomez
  • Brazilian Jiu Jitsu (Lunsjtime)
  • 11:00 - 12:00
  • Maicon Gomez
  • BJJ Beginner (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • BJJ Konkurranse
  • 18:15 - 19:30
  • Paulo “Paulinho” Roberto
  • Krav Maga (Sal 2)
  • 19:30 - 20:45
  • Chris “The Gameplan” Nilsen
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 20:45 - 22:00
  • Tommy Gursel
  • Thaiboksing mellomparti (Sal 1)
  • 19:15 - 20:30
  • Daniel “Mr Frontline” Lopez
  • Thaiboksing Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • Chris “The Gameplan” Nilsen
  • Submission Wrestling Morgenparti (Sal 2)
  • 11:00 - 12:00
  • Maicon Gomez
  • Thaiboksing morgenparti (Sal 1)
  • 06:00 - 07:00
  • Tommy Gursel
  • Boksing (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • Petter Juuhl
  • MMA (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • Maicon Gomez
  • Thaiboksing sparring (Sal 1)
  • 17:30 - 19:00
  • Chris “The Gameplan” Nilsen
  • BJJ / SW sparring (Sal 2)
  • 17:00 - 18:30
  • Paulo “Paulinho” Roberto
  • Barnetrening (Sal 2)
  • 11:00 - 12:00
  • Frank “The tank” Arnesen
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 12:00 - 14:00
  • Tommy Gursel
  • Yoga (Sal 2)
  • 14:00 - 15:00
  • Hong Mai
  • Thaiboxing jenteparti (Sal 1)
  • 11:45 - 13:00
  • Anne “Ninja” Line Hogstad
  • Sirkeltrening (Sal 1)
  • 13:00 - 14:00
  • Tommy Gursel
  • Barnetrening (Sal 2)
  • 12:00 - 13:00
  • Frank “The tank” Arnesen
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 14:00 - 16:00
  • Tommy Gursel
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 12:00 - 14:00
  • Tommy Gursel
EGET JENTEPARTI
Tren thaiboksing og fitness på en annerledes måte og kun med andre jenter.
Les mer her
woman-fighter

VÅRE TRENERE

Vårt trenerteam er satt sammen av mennesker som har lang erfaring innen kampsport og som hele tiden jobber for at våre medlemmer skal nå sine potensialer
X