Timeplan

  • Brazilian Jiu Jitsu (Lunsjtime)
  • 11:00 - 12:00
  • BJJ Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • Krav Maga (Sal 2)
  • 17:00 - 18:00
  • Submission Wrestling (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • Thaiboxing nybegynner (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • BJJ Videregående / mellomparti (Sal 2)
  • 18:15 - 19:30
  • Thaiboksing videregående (Sal 1)
  • 19:15 - 20:45
  • Yoga (Sal 2)
  • 19:30 - 20:00
  • Thaiboksing morgenparti (Sal 1)
  • 06:00 - 07:00
  • Submission Wrestling Morgenparti (Sal 2)
  • 11:00 - 12:00
  • Thaiboksing Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • BJJ Beginner (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • Cardio Kickboxing (Sal 1)
  • 17:15 - 18:00
  • Boksing (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • MMA (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • Thaiboksing Elite
  • 18:15 - 19:30
  • BJJ Videregående / mellomparti (Sal 2)
  • 18:15 - 19:30
  • Thaiboksing mellomparti (Sal 1)
  • 19:15 - 20:30
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 20:45 - 22:00
  • Brazilian Jiu Jitsu (Lunsjtime)
  • 11:00 - 12:00
  • BJJ Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • Krav Maga (Sal 2)
  • 17:00 - 18:00
  • Submission Wrestling (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • Thaiboxing nybegynner (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • BJJ Videregående / mellomparti (Sal 2)
  • 18:15 - 19:30
  • Thaiboksing videregående (Sal 1)
  • 19:15 - 20:45
  • Yoga (Sal 2)
  • 19:30 - 20:00
  • Thaiboksing morgenparti (Sal 1)
  • 06:00 - 07:00
  • Submission Wrestling Morgenparti (Sal 2)
  • 11:00 - 12:00
  • Thaiboksing Ungdom (Sal 2)
  • 16:00 - 17:00
  • BJJ Beginner (Sal 2)
  • 17:00 - 18:15
  • Boksing (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • MMA (Sal 1)
  • 18:00 - 19:15
  • BJJ Konkurranse / videregående
  • 18:15 - 19:30
  • Thaiboksing mellomparti (Sal 1)
  • 19:15 - 20:30
  • Krav Maga (Sal 2)
  • 19:30 - 21:00
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 20:45 - 22:00
  • BJJ / SW sparring (Sal 2)
  • 17:00 - 18:30
  • Thaiboksing sparring (Sal 1)
  • 17:30 - 19:00
  • Barnetrening BJJ
  • 11:00 - 12:00
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 12:00 - 14:00
  • Thaiboxing jenteparti (Sal 1)
  • 11:45 - 13:00
  • Barnetrening Thai
  • 12:00 - 13:00
  • Sirkeltrening (Sal 1)
  • 13:00 - 14:00
  • Åpen matte (Sal 1 og 2)
  • 14:00 - 16:00
  • Yoga (Sal 2)
  • 14:00 - 15:00
X